509 299 542

Przyjecia Okolicznościowe


Przyjęcia komunijne i chrzciny

Zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie w jednej z naszych trzech sal (Sala Bankietowa, Salon Myśliwski, Sala Ogrodowa) – wystarczy tylko wybrać najbardziej przypadającą do gustu. Uzgodnimy szczegóły, dostosujemy menu, uwzględnimy życzenia i uwagi.
Z przyjemnością towarzyszymy Państwu w najpiękniejszych uroczystościach Waszych pociech.


Menu komunia 2023

Imprezy tematyczne

Tradycyjnie zapraszamy na wiele wyjątkowych imprez organizowanych, m.in.: zorganizowaną zabawę andrzejkową, wigilię dla firm, magiczny bal sylwestrowy, karnawał, zakończenie karnawału, Dzień Kobiet, romantyczne walentynki oraz wieczory z muzyką na żywo. Każdego roku zapraszamy do świętowania razem z nami niezapomnianych wydarzeń.
Gwarantujemy wiele niezapomnianych wrażeń! Zapraszamy!

Imprezy okolicznościowe

Idealne miejsce na przyjęcie okolicznościowe dla rodziny, przyjaciół, znajomych. Dzięki wysokiemu standardowi obsługi, eleganckim wnętrzom oraz niepowtarzalnemu otoczeniu z pewnością każde spotkanie pozostanie na długo w Państwa pamięci. Organizujemy każdego rodzaju imprezy okolicznościowe na wysokim poziomie!
Zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych, jak: imprezy rodzinne, urodziny, rocznice, imieniny, jubileusze.
Oferujemy doskonałą kuchnię, kameralne wnętrze, na życzenie organizatorów uroczystości udostępniamy również pokoje hotelowe.

Szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe

Dwór Hubertus to miejsce odpowiednie zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych, pragnących odpocząć od zgiełku miasta. Kameralny charakter obiektu oraz pełne zieleni otoczenie sprzyjają organizacji imprez integracyjnych oraz eventów dla Państwa firmy, co z pewnością pozwoli oderwać się od napięcia, codziennych problemów i stresu. Z myślą o Państwa potrzebach przygotowujemy salę wielofunkcyjną z wysokiej jakości sprzętem audiowizualnym, mogącą przyjąć do 120 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę ogrodową do 25 osób z wyposażeniem konferencyjnym.
Istnieje możliwość organizacji spotkań w salonie myśliwskim do 30 osób.
Organizujemy biesiady staropolskie oraz pikniki firmowe nawet do 150 osób, a także kameralne ogniska i grille.


Wigilia firmowa 2020 catering

Przyjęcia plenerowe

Wymarzony ogród Dworu Hubertus z pewnością zachwyci swoim pięknem niejedną osobę. Otaczający Dwór las zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek, jazdy konnej oraz rodzinnych pikników na kwiecistych polanach. Na terenie bezpiecznego, ogrodzonego obiektu z piękną aleją polną znajduje się parking, staw, miejsce do grillowania oraz kuchnia z wyposażeniem dla Gości.
Organizujemy śluby cywilne, wesela plenerowe, firmowe spotkania integracyjne, grillowanie oraz biesiady staropolskie.
Odwiedź nas i pozwól się oczarować wspaniałej atmosferze Dworu Myśliwskiego Hubertus.